Öğrencilerimizin Düşünceleri

Mesajlarınız onaylandıktan sonra bu bölümde yayınlanacaktır. Her türlü duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mesaj İstatistik
Görüntülenen: 23 | Onay Bekleyen: 0 | Toplam: 23
Şeyma Nur Kazancı
seymanurkazanci{at}gmail.com
02.10.2017 23:51
Bir kere daha sınava hazırlansam yine Anatomi Sanat Akademisi'ni seçerim. Burası sıradan bir kurstan çok daha fazlasını insana sunuyor. Hocalarımızın sınırsız bilgisi ve tecrübesi beni her ders boyunca şaşırttı ve yeteneğime yetenek kattı. Başka bir yerde vakıf olamayacağım çizim sırlarına erişme imkanı bulduğum için çok şanslıyım. Sadece çizim olarak değil aynı zamanda sanatın da anatomisini kavrayabildim. Düşünceli ve özverili hocalarım sayesinde kendimi ne zaman yorgun hissetsem bana hep destek oldular, güçlü tutmaya çalıştılar. Aksi taktirde başarılı olamazdım. Bunun için çok minnettarım. Kurs bittiğinde de ilgilerini benden esirgemedikleri, her türlü problemime yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum..
IP Numaranız: 94.123.202.83
Büşra Bakkalbaşı
busra_bakkalbasi{at}hotmail.com
02.10.2017 21:49
Kendinizi yetersiz düşünüp sakın üzülmeyin! Çünkü buradaki hocaların size kazandıramayacağı şey yok. Daima en iyisini hedefleyen ve kendinizden çok sizi düşünen bir hoca düşünün. Şuan bana kazandırabilicekleri en iyi okuldayım ve kendime göre olan bölümü bulmamı sağladılar. Buranın hazırlandığınız süreç boyunca ikinci eviniz gibi benimseyebiliceğiniz bir sıcaklığı var. Gelebiliceğim en iyi yerdeyim ve bunu size borçluyum teşekkürler Anatomi Sanat...
Kübra Kına
kubramavi76{at}gmail.com
19.09.2017 11:37
Burası sadece bir kurs değil aile sıcaklığı, arkadaş samimiyeti, öğretmen titizliği, iyi niyet, alçak gönüllülük hepsini anatomi sanat evinde bulabilirsiniz. Adı üstünde ev; kendi eviniz gibi hissediyorsunuz ben hiç yabancılık çekmemiştim hatta hocalarımızın ilgisinin bu kadar çok ve bu kadar hoşgörülü olmasına çok şaşırmıştım. Hiç bir yerde bulamayacağınız bir ortam var burada bizi bizden bile çok düşünen bir hocamız var.Bizim yerimize endişelenen, bizim yerimize sevinen, bizi çokça düşünen bir hocamız var. Ben burada çok mutluydum bir üniversiteye başladığıma sevinirken bir yandan da anatomiden ayrıldığım için üzülüyorum ve her şey için anatomiye teşekkürlerimi sunuyorum.
binnur çifçi
binnurcifcii{at}gmail.com
10.09.2017 22:57
Kursa başladığım ilk gün benim için en iyi yer olacağını anlamıştım.Hocalarımızın yüzlerinden eksik olmayan gülücükleri,bana hissettirdikleri samimiyeti ve verdikleri eğitim sayesinde bir kez daha doğru karar verdiğimi anladım.Hocamın bana ve arkadaşlarıma olan ilgisi ve azmi; ben pes etme noktasına gelmişken bile bana benden çok güvenmesi ve her defasında 'sen yaparsın kendine güven' demesi bana özgüven kazandırması sayesinde istediğim üniversiteyi kazanmış bulunmaktayım.Hocama çok teşekkür ediyorum. Kendime kurs değil yeni bir aile edindim;iyi ki hocamı tanımışım iyi ki anatomi sanatı seçmişim
IP Numaranız: 94.122.34.52
İrem Zeynep Gültekin
ireemgultekiin2{at}gmail.com
10.09.2017 22:18
Bu kursa ilk başladığım günden itibaren inancımı, umudumu hiç yitirmedim. Çünkü; kurstaki sıcak aile ortamı ve hocamızın öncelikle bize olan inancı ve sevgisi bizi hep motive etti. Ne zaman umudumuzu kaybedecek olsak hep bize şu cümleyi söyledi 'başaracaksınız çocuklar ben size sonsuz güveniyorum.' Bizde hep başaracağımıza inanarak bu yola devam ettik. Ve başardık:) İyi ki Anatomi Sanat Akademisi öğrencisi olmuşum.Hocalarımıza sonsuz teşekkürler...
Dilan koca
dlnkoca3{at}gmail.com
10.09.2017 13:19
Annenizden sonra size hayatı öğretecek bir melek düşünün. işte onun adı fedakarlık, vefa, sabır, sonuç. bugüne gelme sebebimiz hocam. bize her açıdan farklı bakmayı öğreten üstad. Anatomi Sanat Akademisi sadece çizmek değil içinde kopan çığlıkları dökmektir. sanat çizim çalmasını bilene çok güzel enstrüman. kendine ait dünyanı çizersin, ufacık şeylerden de mutlu olmayı öğretir bu aslında hayatı öğretir sana. ben kendime olan inancımı kaybettiğim anda yanımda ve bana inanan bir melek vardı. onun adı da benim hocam. Bu, dünyanın en güzel anı tarif edilemez! Sen kendinden geçersin fakat sana son nefesiyle inanan biri vardır. İşte bu, dünyada tarif edilemez duygu. Yani, hocamın bana güveni. Ben de onun bana vermiş olduğu sabrın karşılığı olarak marmara eğitim fakültesi resim iş öğretmenliğini kazandım. hocam sizin bana olan inancınız ve güveniniz olmasaydı ben bunu başaramazdım. sizi bitmeyen sabrınızdan dolayı tebrik ediyorum ve siz benim geleceğimin kahramanısınız.
Ferican Zendel
ferizendel{at}gmail.com
09.09.2017 18:45
Baktım unuttum,gördüm hatırladım,çizdim öğrendim... Bu yazıyı duvarda yazılı görünce ilk başta garip gelmişti bana ama artık ne demek olduğunu öğrendim... Anatomi Sanat Akademisi sadece çizmeyi değil bakmak ile görmenin farkını,emeği umudu ve sabrı,çizmenin dünyayı farklı gözlerden keşfetmek olduğunu öğretiyor insana.Benim bunları keşfetmemi sağlayan, her pes ettiğimde yapabilirsin sabırlı ol diyen, kendi çocuğu gibi ilgilenen ve siz kendinize inanmasanız bile size inanan ve bunu tüm öğrencilerine yapan öğretmenime minnettarım... İyi ki sizi tanıdım ve bu akademide ders aldım...
Sevgi Yılmaz
svgylmz_{at}hotmail.com
09.09.2017 17:28
Burada aldığım eğitim boyunca hep, buraya gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi tekrar tekrar anladım. Çok iyi insanlar kazandım ve bir öğretmenin öğretmenden çok daha öte olabileceğini gördüm.. Şimdiyse hayalini kurduğum okul ve bölümü kazanmış bulunmaktayım. Her şey hocamızın samimiyeti, eğitimdeki titizliği ve bize olan inancı sayesinde :)
Mefküre
mefqre_07{at}hotmail.com
08.09.2017 18:52
Kapıdan girdiğinizde sizi tebessümle karşılayan bir hoca düşünün.. Hekesi ayrı ayrı benimseyip öğrencinin kendisinden ziyade onu düşünen bir öğretmen.Disiplini ve sevgisini dozunda size aşılayan..Kulağa reklam gibi geliyor değil mi =) Hocamızı tanıdığınız zaman az bile diyorsunuz.Hocamızın sihirli elleri var arkadaşlar, elini omzunuza koyup sen bunu yaparsın diyor ve tüm hücrelerinize yetenek nüfuz ediyor.Yetenek zaten içinizde!Sizler el değmemiş maden iken alıp sizi elmas gibi işliyor.İşlenmesi güç bir taşken beni alıp hizaya soktu hocam.Ve en yenik düştüğümü hissettiğim anda bile bana destek oldu.Mimar Sinan Sanat Eserleri bölümünde okumaya hak kazandım.Kalem bana aitti ama mürekkebini dolduran hocamdı..Kendisine teşekkürlerimi bölümümde başarı göstererek sunmak istiyorum.
Ayşe
aytuilaytan{at}hotmail.com
05.10.2015 02:09
Anatomi sanat akademesinde tam 1 yıl kadar bir eğitim aldım.Bu zamana kadar marmara üniversitesini kazana bileceğimi düşünmüyordum.Çizgim oldukça kötüydü ve doğru çalışmayı disiplinli olmayı bilmiyordum.Çalışmanın ve başarı kazananmanın ne demek oldunu ben burda öğrendim hocamıza ne kadar çok teşekkür etsem azdır.Şu anda Marmara üni.Resim iş öğretmenliğinde okuyorum.Burası kurstan daha çok bir aile ortamı sevgili hocamıza bizlere gösterdi emeği için sonsuz teşekkürlerimi suanrım.
Ceyda Nur Yüksel
ceyda.57{at}windowslive.com
15.09.2015 12:24
Bir kısmet ile sınava 2 ay kala bu kursa kayıt oldum.Şehir dışından geldiğim için kafamda bir sürü endişelerim,çekingenliklerim vardı.Sağolsunlar bana kalacak yer bulmamda da yardımcı oldular,ilk gün hemen başladık çalışmaya.Kursa ilk geldiğimde diğer arkadaşlarımdan çok gerideydim,hocalarımın yardımları ve kendi emeklerim sayesinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu bölümünü kazandım.Bir Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olsam da eksiklerim çok fazlaydı,bu iki ayda çok hızlı bir şekilde yeterli seviyeye geldim ve kazandım.Hocalarım sağolsunlar hem kalpleri güzel hem çalışmaları.İyiki sizi tercih ettim,bana harika dostluklar ve harika bir okul kazandırdınız.Kurstan ayrılmış olsam da kesinlikle iletişimimizin devam edeceğini umuyorum.Çok özel insanlarsınız.
Işıl Vardarlı
isilvrd{at}gmail.com
14.09.2015 22:40
Kurs arayışına çıktığımda ilk bastığım yer Anatomi Sanat Akademisi idi. "Burası beni bir yerlere getirir," diyebildiğim tek yerdi, emin olmak adına diğer kursları da gezdim lakin hiçbir yere burası kadar ısınamadım. O kararı verdiğime o kadar mutluyum ki. Bir yıl boyu boş geçen tek bir günüm olmadı, orada oturduğum her dakika ayrı şeyler kattı bana. Kapıdan "Mimar Sinan" diyerek girdim, şükür ki "Mimar Sinan" diyerek çıkıyorum. Bana yeni bir aile olmuş herkese, Anatomi Sanat Akademisi'ne çok teşekkür ediyorum.
Olcay Kurt
olcaykurt36{at}gmail.com
19.04.2015 01:16
18 yıllık hayatımı yeteneksiz olduğumu düşünerek geçirdikten sonra 0 çizim ve boyumdan büyük umutlar ile gelmiştim buraya. 1 senede hayalini bile kuramadığım bir hale getirdiler beni. Buraya geldikten sonra yalnızca iyi bir eğitim almakla kalmadım aynı zamanda 2. bir aileye ortamına girmiş gibiydim. Anatomi Sanat Akademisi'nde geçirdiğim 1 yılın her saniyesi değerliydi benim için. Verdikleri emek için hocalarımıza ne kadar teşekkür etsem az
Aykut Korkmaz
hzaykutkorkmaz{at}gmail.com
29.09.2014 09:16
1 yıl kadar kısa bir sürede, hiç temelim olmadan, sıfırdan başlayarak beni bugüne getiren hocalarıma ne kadar teşekkür etsem az. Şu an Dumlupınar Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı öğrencisiyim ve bunda en büyük emek beni yetiştiren hocalarıma ait. Anatomi Sanat Akademisi yalnızca eğitim olarak değil, samimiyet ve öğrenciye verilen değer olarak diğer bütün kurumlardan çok farklı. Anatomi Sanat Akademisi bir resim kursundan çok daha fazlası..
Hale Sultan DAL
hale_sultan_dal{at}hotmail.com
13.10.2013 14:52
Hayallerimin kapısını ilk Anatomi Sanat Akademisine başlayarak açtım. şimdi de Mimar Sinan Üniversitesi Sanat eserleri konservasyonu ve restorasyonu okuyorum. Böyle sıcak her derdinize sıkıntınıza koşan hocalarımız oldukça ayaklarımız hep yere sapasağlam bastı. Bu ortamı bize sağlamaktan hiç yılmayan ve verdikleri eğitimleriyle üniversiteye başarıyla girmemizi sağlayan hocalarıma çok tesekkür ederim.
Serpil Altaş
serpilalts{at}hotmail.com
06.10.2013 22:06
böylesine sıcak bir ortamda bulunduğum için çok mutluyum. bana sadece bu sınavı kazandırmakla kalmayıp sıcak bir aile ortamı kazandırdıkları için anatomi sanat evine minnettarım. hiç usanmadan en zor anında bile bizle ilgilendikleri için hocalarıma çok teşekkür ederim. daha nice başarılı gençlerin yeteneğini ortaya çıkarmanız dileğiyle..
Serdar ŞENGÜLER
serdarsengulerr{at}gmail.com
17.09.2012 03:57
Bende bir Marmara içmimarlık mezunu olarak; hocalarım ve anatomi sanat evi sayesinde Marmarayı kazandım, gerçekten insanın bir konuda herhangi bişey yapması için ona ışık tutan insanlar çok önemlidir, aldığım eğitim ve geldiğim nokta için hocalarıma ve Anatomi Sanat Evi'ne teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.Bu konuda gerçekten çok iyisiniz...
betül
bettuil.1903{at}hotmail.com
14.09.2012 01:37
o kadar çok atölye gezdim fakat sizin gibi eğitim veren atölye daha görmedim. öğrenci imgesel çalışmalarınız çok başarılı, farklı bir tarzla sanatı öğrettiğiniz çok açık. başarılarınızın devamını dilerim ...
Merve
mervee-.-{at}hotmail.com
13.09.2012 16:59
Gerçekten bir şeyi başarmak istediğinde en önemli olan doğru şekilde ve doğru yöntemle çalışmaktır. Bu konuda iyi bir yönlendirme ve destek sağlayan hocama ve anatomi sanat evine çok teşekkürler.
Bade Kanatlı
fb_bade{at}hotmail.com
12.09.2012 19:45
Hayatta herşey senin ne kadar istediğine bağlıdır ve onun için nasıl bir yol izlediğine... Şimdi Marmara Üniversitesinde İç Mimarlık Bölümü öğrencisiyim. Tabi ki bana doğru yolu gösteren hocalarım sayesinde.Teşekkürler Anatomi Sanat Evi...
ahu
mia_buda{at}hotmail.com
09.09.2012 19:26
imgesel öğrenci çalışmalarınız çok ama çok başarılı ! başarılarınızın aynen böyle devam etmesini dilerim. sevgiler
derya derin
deryaderinekiz{at}hotmail.com
29.05.2012 20:07
Çizimlerinize bayıldım. özellikle figür kompozisyonlırınız çok başarılı! başarılarınızın devamını dilerim. Keşke sınava giren tüm öğrenciler böyle çizse
kivanc
digeri{at}hotmail.com
22.05.2012 12:55
Çok guzel cizimler. anatomi cizimlerini daha once baska yerlerde de gormustum. o zaman da begenmistim, yine begendim. cok guzel site tesekkurler.
23 kayıt, 1 sayfa [1]
SİTEMİZDE BULUNAN TÜM YAZI VE RESİMLER ANATOMİ SANAT AKADEMİSİNE AİTTİR.İZİNSİZ KULLANILMASI YASAKTIR. vesair.com